Ana Sayfa Danışmanlık Kişisel Gelişim Yazılım ERP - CRM Download Sistem Eğitim Makaleler İletişim
Erdem Ulug Home Kişisel Blog

ERP yazılımının iyi olması için Made in ( Yabancı ) yazmasına gerek yok !

  Freedom ERP ile 2004 yılında tanıştım. Bilgi işlem müdürü olarak işe başladığım firmamda kullanılıyordu. Ben bilişim sektörüne 2002 yılında girdiğim için sadece SAP yi çalştığım önceki firmadan biliyordum ve Freedom benim için yeni bir deneyim olacaktı.

Devamı ERP Nedir

Elastix içinde Telefon Santrali , Mail Server, Fax Server, Video Canferance, Şirket İçi Mesajlaşma, Call Center, VoIP ve Add On yapısı sayesinde daha birçok özelliği kendi bünyesinde barındırıyor. Günümüz teknolojisinde İletişim her noktada firmamızın vazgeçilmezi. Bunun tek bir sistemle hemde ücretsiz olması ciddi anlamda avantaj. Onbin dolarlık rakiplerine şapka çıkartan bu yazılımın kurulumu ve kullanımıda düşündüğünüzden çok basit. Atıl durumdaki eski P4 makineniz 2 GB memory taktığınıza yaklaşık 100 dahili telefona rahatlıkla hizmet verebilecek bir makineye uşamış oluyorsunuz. Ayrıca güvenli ve stabil olmasıda cabası.

Devamı

Elastix Linux tabanlı bir Unified Communications, Birleşik İletişim çözümüdür. Tamamen ücretsiz bu yazılımın dünya genelinde birçok kullanıcısı mevcut. Elastix küçük bir işletmeden 9000 aboneli bir devasa işletmenin dahili telefon, VOIP, Video Call sisteminin yanında daha birçok ihtyacınıda karşılıyor.

Sıfır maliyetli telefon santrali ve dahası Elastix

Başarılı Bir Linux Projesi ve Minimum Lisans Maliyeti Nasıl Sağlanır ?

Linux Open Source Licence ( Ücretsiz ) bir yazılım ve işletim sistemidir. Son yıllarda Microsoft’a Rakip Olaral Linux ta kendini ciddi anlamda brçok kararlı sürüm ile geliştirdi ve bunu kanıtladı. Artık Microsoftun Windows işletim sistemleri ve Sunucu sistemlerinin yerini çok rahat alabilecek birçok linux dağııtımı var.

Devamı Ücretsiz Eğitimler Free ERP - CRM

OpenERP veri entegrasyonu ile verimlilik ve kar artırmak için tasarlanmış ücretsiz kurumsal ölçekli bir yazılım sistemidir. Satış, finans, tedarik zinciri, proje yönetimi, üretim, hizmet, CRM, vb gibi alanlarda iş süreçlerinizi yönetir, birbirine bağlar ve

Devamı Kurumsallaşma Nedir
Son Makaleler
5651 Sayılı Kanun

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Kurumsallaşma Nedir ?

ERP - CRM Nedir ?

Öfke Kontrolü


Türkiyede bir ilk daha çok yakında !!!

Online Sistem (MCITP) uzmanlığı

Online Yazılım ( c# ) Uzmanlığı

Online Java Yazılım Uzmanlığı

Online  WEB Tasarım Uzmanlığı

Eğitim Sistemi ile hizmetinizde olacağız.


    egitim@karsoferp.com

Devamı